Rezultatele Concursului de matematică ,,Turnamentele de Toamnă”, Ediția a XXIV-a

Rezultatele Concursului de matematică ,,Turnamentele de Toamnă”

Ediția a XXIV-a

Clasa a II-a

Francu Andreea, IPLT ,,Stefan cel Mare”, I

Botnari Ionela-Mirela, Sc. primară nr. 82, I

Bercu Daniela, IPLT ,,Stefan cel Mare”, I

Chetrus Beatris, IPLT ,,Mihai Viteazul”, I

Danu Paulina, IPLT ,,Onisifor Ghibu”, II

Paingu Marius, IPLT ,,Ion Creangă”, II

Nedelea Alexandra, IPLT “Mihail Kogăniceanu”, II

Glavatchi Gheorghe, SPCT ,,Prometeu Junior”, II

Grumeza Bogdan, IPLT ,,Mihai Viteazul”, III

Sandrean Andreea, IPLT ,,Stefan cel Mare”, III

Biscu Cristian, SPCI ,,Prometeu Junior”, III

Butnarciuc Dragos, IPȘPG nr. 152, III

Biscu Cristian, SPCI ,,Prometeu Junior”, III

Moșeneț Dorin, LT ,,Academia Copiilor”, M

Sofronescu Mădălina, IPLT ,,V.Vasilache”, M

Mornealo Vlada, IPLT ,,Dante Alighieri”, M

Rijac Alexandra, IPLT ,,Stefan cel Mare”, M

Lungu Anastasia, IPLT ,,Stefan cel Mare”, M

Rodideal Gabriel, SPCI ,,Prometeu Junior”, M

Brasovanu Ecaterina, Sc. primară nr 82, M

Chirilov Sabrina,  IPLT ,,Stefan cel Mare”, M

CLASA A III-A
GROSU CĂTĂLINA ȘPCI ,,PROMETEU-JUNIOR, I
MANOLE BOGDAN IPLT ,,DANTE ALIGHIERI, I
DOROGAN DAMIAN IPLT ,,M.VITEAZUL, I
CIORBĂ LIA ȘPCI ,,PROMETEU-JUNIOR, I
BUZA LAURENȚIU, ȘPG ,, A.URSU, II
MOGLAN DEEA-MICHELLE, IPLT ,,HYPERION, II
TANAS ANDREI LTPA M. BEREZOVSCHI , III
CHIRICA TEODOR ALEXANDRU, III
SMOCHINA VLAD, III
BOLGARI SAVA, ȘPCI ,,PROMETEU-JUNIOR, III
GURDIȘ CĂTĂLINA , IPLT ,,M.VITEAZUL, III
ROTARU ELINA, IPLT ,,M. ELIADE, III
CHILCEVSCHI RAUL, LT ,, PRO SUCCES, III
MORARU ALEXANDRA, IPLT ,,GH. ASACHI , III
COJOCARU CĂTĂLINA, IPLT ,,GINTA LATINĂ, M
URSACHI PATRICIA, IPLT ,,D. ALIGHIERI, M
GORAȘ GABRIELA, IPLT ,,M. SADOVEANU, M
POIA XENIA, IPLT ,,M.VITEAZUL, M
MOVILEANU GABRIEL, ȘC. PRIMARĂ GR. ,,A.URSU, M
TOMA MAXIM, IPLT ,,O GHIBU, M
ȘOFRNASCHI SOFIA, IPLT ,,DANTE ALIGHIERI, M
TCACIUC DUMITRU, GT ,, I. COSTIN, M
MORARI ANASTASIA, IP LT ,,M. EMINESCU, M
IVANIUC ȘTEFAN, ȘPCI ,,PROMETEU-JUNIOR, M
MIHALUȚA SOFIA , ȘPCI ,,PROMETEU-JUNIOR, M
BULAT EVELINA, IPLT ,,HYPERION, M
BÎTCĂ EMILIA, M
GRUMEZA NICOLAE, M
IAROVOI BEATRICE, M
MĂRGINEAN VLADISLAVA, M
BASOC DORIN,M
UNGUREANU MĂDĂLINA, LT ,,ORIZONT, M
NISTREANU LUCAS, M
PURICE DANIEL, M
GHEORGHIȚĂ IGOR, M
PALADE LUCA, IPLT ,,GH. ASACHI, M
ZAHARIA NICA, ȘPCI ,,PROMETEU-JUNIOR, M
URSACHI BEATRIS, M

 

Clasa a IV-a

BARBUȚA ROBERT, IPLT ,, MIGUEL DE CERVANTES SAAVEDRA”, I

CERLAT MARIUS,  IPȘPG ,, ILIE FULGA”, II

BLĂNUȚĂ BIANCA, IPLT  ,,LIVIU DELEANU”, II

BANAGA OVIDIU,  ȘPCI ,, PROMETEU-JUNIOR”, III

CIOBANU ALEXANDRA, LT ,,ORIZONT”, III

ȘESTACOV LAURA, IPLT ,,M.EMINESCU”, III

SCUTELNIC VITALINA, IPLT ,,M.VITEAZUL”, III

COTOROBAI ALEXANDRU, IPȘPG NR.152, M

MIHAILA ANDREI IONUȚ, ȘPCI ,, PROMETEU-JUNIOR”, M

CUJBĂ MARIA, IPLT ,,DANTE ALIGHIRI”, M

RUSSU DARIANA, LT ,,ORIZONT”, M

ȚURCAN ALINA, IPLT ,,M.VITEAZUL”, M

JALOBĂ MAĂDĂLINA, IPLT ,,MIRCEA ELIADE”, M

 

Clasa a V-a

Diaconu Ruxanda, IPLT ,,Mihai Viteazul”, I

Mogorean Crina, IPLT ,,Mihai Viteazul”, II

Borș Constantin, LTCI ,,Prometeu Prim”, III

Budeci Laura, LTCI ,,Prometeu Prim”, III

Chetruș Casandra, IPLT ,,Mihai Viteazul”, III

Nedelea Călin, IPLT ,,M.Kogălniceanu”, III

Iasinschi Andreea, IPLT ,,M.Kogălniceanu”, M

Curnic Dorin, IPLT ,,N.Iorga”, M

Popa Alisa, IPLT ,,Dante Alighieri”, M

Eriomenco Marius, IPLT ,,Gaudeamus”, M

Bădărău Roland”, LTCI ,,Prometeu Prim”, M

Vîlcu Bajurean Andrei, IPLT ,,Ion Creangă”, M

Borta Cătălina, IPLT ,,Spiru Haret”, M

Cîpîțână Răzvan, LTCI ,,Prometeu Prim”, M

Sandu Ruxanda, IPLT ,,Spiru Haret”, M

Grumeza Vladimir, IPLT ,,Spiru Haret”, M

Ciuvaga Corina, IPLT ,,Spiru Haret”, M

Triboi Veronica, IPLT ,,Petru Rareș”, M

Leahu Bianca-Sofia, IPLT ,,Ion Creangă”

Gheorghiță Elenam, IPLT ,,Ion Creangă”

Bostan Sanda, LTCI ,,Prometeu Prim”

Clasa a VI-a

Babuc Constantin, I

Baerle Andrean, II

Curmei Andrei, II

Florea David, II

Marian Mădălina, II

Miron Georgeta, III

Ostrov Alina, III

Terente Afanasie, III

Barbu Taisia, III

Cislari Bianca, III

Mutu Adrian, M

Calcatinge Dumitru, M

Rusu Ina, M

Ermicioi Corina, M

Jechiu Leonard, M

Stratan Gheorghe, M

Cioclea Beatrice, M

Palazov Chiril, M

Panaite Ariom, M

Chiricenco Carolina, M

Darii Paula, M

Clasa a VII-a

VLAS ARSENIE, IPLT ,,MIRCEA ELIADE”, I

IZBAȘ ANA-MARIA, IPLT ,,G.ASACHI”, I

BARBUROȘ MARIA, IPLT ,,N.IORGA”, II

PLOTEANU AUGUSTIN,  IPLT ,,GAUDEAMUS”, II

CARAC ARINA, IPLT ,,MIRCEA ELIADE”, III

CERNEANU GRIGORE, IPLT ,,ION CREANGĂ”, M

BANTEA DANIELA, IPLT ,,GAUDEAMUS”, M

ȚURCAN CRISTIAN, IPLT ,,G.ASACHI”, M

COROLIUC ARINA, IPLT ,,MIRCEA ELIADE”, M

VEVERIȚĂ ION, IPLT ,,G.ASACHI”, M

BUJOR ALEXANDRU, IPLT ,,MIRCEA ELIADE”, M

LUCA VICTOR, IPLT ,,ION CREANGĂ”, M

LEANCĂ AURELIA, IPLT ,,SPIRU HARET”, M

ROȘCA DANIEL, IPLT ,,P.ZADNIPRU”, M

IVANOV MARIA-MĂDĂLINA, IPLT ,,GAUDEAMUS”, M

 

Clasa a VIII-a

PATLATÎI ADELINA, LT ,,ORIZONT”, I

COTOVICI RENATA, ,IPLT ,,ȘTEFAN CEL MARE”, II

BOTNARI DANIEL, IPLT ,,GAUDEAMUS”, II

DIACONU CRISTI, IPLT ,,MIHAI VITEAZUL”, II

GHEREG NICHITA, IPLT ,,MIHAI VITEAZUL”, III

DOROGAN ȘTEFAN, IPLT ,,MIHAI VITEAZUL”, III

CARP NICOLETA, IPLT ,, I.CREANGĂ”, III

ȚURCAN DAN, IPLT ,, I.CREANGĂ”, III

BORȘ TEODOR, IPLT ,, I.CREANGĂ”, M

CUCU CRISTIAN, IPLT  ,,I.CREANGĂ”, M

ANTOCI IULIAN, IPLT ,, I.CREANGĂ”, M

BUREȚ DAN,  IPLT ,,I.CREANGĂ”, M

MUSIN VLADISLAVA, IPLT ,, I.CREANGĂ”, M

CHIRIAC EVA-AUGUSTINA, IPLT ,,PETRU RAREȘ”, M

 

Clasa a X-a

ZVIZDENCO ADRIAN, IPLT ,,M. ELIADE”, I

CIOBANU DORIN, COLEGIUL DE INFORMATICĂ, M

ZOTA VICTOR, LTPA ,,M. BEREZOVSCHI”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *